Bikini Anya Riva Print to propozycja dla tych z nas, które uwielbiają czuć się stabilnie zabezpieczone na plaży w każdej sytuacji!

 

Miękka, osadzona na fiszbinie, wyżej zabudowana miseczka o kroju full cup wyposażona jest z wbudowane pionowe panele side - support, zbierające biust spod pach. Dodatkowo, dla zwiększenia stabilności, miseczka podszyta jest od wewnętrz warstwą cieniutkiej, ale mocnej i nierozciągliwej podszewki wykonanej z siateczki, dzięki której większe biusty są świetnie wymodelowane.

 

 

 

Warstwa zewnętrzna biustonosza to mięsista, elastyczna dzianina pokryta wielobarwnym, abstrakcyjnym kwiatowym nadrukiem. Zaletą szerszych ramiączek, podszytych stabilną siateczką, jest nie tylko wygoda. Świetnie współgrają z linią dekoltu i równoważą optycznie ciężar biustu. Warto także zauważyć, że ramiączka stanowią integralną część miseczki, gdyż „wyrastają” wręcz z boków miseczek, tworząc wbudowane panele modelujące biust.

 

Pas obwodu Anya Riva Print podszyty jest mocną siateczką, z wbudowanymi wewnątrz gumkami, osadzonymi przy górnej i dolnej krawędzi pasa obwodu, co zapewnia bardzo solidne podtrzymanie większych piersi oraz gładką linię pleców.

 

Zastosowanie włókien creora® highclo™ sprawia, że Anya Riva jest niezwykle odporna na działanie chloru oraz kwasów tłuszczowych, a zatem nie straszny jej ani basen, ani olejek do opalania!

 

Produkt dostępny od ręki. Wysyłka w ciągu 24h (w dniu robocze) od momentu złożenia zamówienia.

 

NIE WIESZ JAKI ROZMIAR ZAMÓWIĆ? MAMY ROZWIĄZANIE! UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ, INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ ONLINE W KOMFORCIE TWOJEGO DOMU. WYBIERZ W GÓRNYM MENU WIRTUALNRA PRZYMIERZALNIA I POZNAJ SZCZEGÓŁY. 

 

JŚLI NIE WIDZISZ SWOJEGO ROZMIARU TO SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMIE

Anya Riva Balconnet - Panache Swim

229,99 złCena
Kolor: blue floral