top of page
Strona produktu: Stores_Product_Widget

Booby Tape – taśma do stylizacji biustu. Liftingująca piersi. Pod wymagające kreacje; głębokie dekolty, odkryte plecy.

 

Taśma działa na dowolnym rozmiarze biustu. Rozciąga się do 170% – podobnie jak ludzka skóra. Trzyma przez cały dzień i noc.

 

Oddychająca i przyjemna w dotyku – 95% bawełny.

 

Bezbolesna do usunięcia. Hipoalergiczna.

 

Nie usuwa opalenizny.

 

Wodoodporna.

 

Kolor: cielisty

 

Skład: 95% bawełna, 5% spandex. Klej: akrylowy

 

Długość rolki 5 metrów = średnio 5-15 aplikacji

 

PRAKTYCZNE WSKAZÓWKI UŻYTKOWANIA:


• Jeśli posiadasz szczególnie delikatną skórę, przeprowadź testy wrażliwości przed właściwym noszeniem. Naklej kawałek taśmy i obserwuj reakcję skóry biustu.
• Aby zapewnić optymalne działanie kleju taśmy, używaj zawsze na świeżo umytą i odtłuszczoną skórę.
• Dla maksymalnego komfortu, zwłaszcza przy usuwaniu taśmy, używaj naklejek na sutki.
• Aby wybrać odpowiedni dla ciebie i twojej kreacji sposób aplikacji taśmy, zainspiruj się przodem załączonej ulotki. Wszelkie inne metody są jak najbardziej dozwolone!
• Osłonę taśmy od danego pasma odklejaj stopniowo wraz z postępem aplikacji taśmy, by uniknąć zrolowania się i sklejenia pasma.
• Aby usunąć taśmę, po prostu zacznij ją odklejać. W przypadku dyskomfortu użyj balsamu lub oleju kokosowego, by nawilżyć taśmę i złagodzić działanie kleju.
• Przed szczególnie ważnymi użyciami przeprowadź próbne oklejenie, by być pewną, że wiesz, jak osiągnąć odpowiedni rezultat. Ewentualnie poproś przyjaciółkę o pomoc w aplikacji taśmy.

 

WSKAZÓWKI DLA POSIADACZEK WIĘKSZEGO BIUSTU:


• Używaj krótkich kawałków taśmy, pamiętając, że taśma jest bardzo rozciągliwa. Dla większego biustu odcinki ok. 20 cm będą odpowiednie.
• Oklejenie rozpocznij od centralnej części biustu – pierwszą taśmę poprowadź od podstawy biustu przez sutek, co zapewni ci ustabilizowanie piersi i określenie satysfakcjonującego cię poziomu jej uniesienia. Dobrze, by to pasmo zachodziło do okolic barku. Następne pasma prowadź promieniście, poczynając od pasma bazowego, po zewnętrznym obszarze piersi, dbając o odpowiednie zebranie biustu do środka klatki piersiowej, okolice dekoltu zostaw na koniec, by tylko dopracować finalny efekt.
• Pasma taśmy prowadź równolegle, jedno przy drugim, starając się uzyskać ten sam stopień naprężenia kolejnego pasma, by oklejona pierś miała najbardziej gładki kształt.
• Unikaj naklejania taśmy zbyt nisko, w zagłębieniu pod nasadą piersi – przyklejenie do żeber może okazać się bolesne przy noszeniu, a zwiększona potliwość tego obszaru może osłabić działanie kleju. Taśma będzie w zupełności skuteczna, jeśli klejenie zaczniesz już na obszarze samej piersi.
• Zwróć uwagę, by końcowe odcinki poszczególnych pasm taśmy w górnej części piersi nie zbiegały się wszystkie w jednym miejscu – rozplanuj je stopniowo, by uniknąć niepotrzebnych zgrubień i nakładek. Dobrze, by ostatnie pasmo było na tyle długie, by przykryć cały ten obszar dla maksymalnego efektu wygładzenia.
• Pamiętaj jednak, że jedna warstwa taśmy jest w zupełności wystarczająca, by skutecznie ustabilizować i podtrzymać nawet Twój większy biust.

 

Produkt dostępny od ręki. Wysyłka 24h (w dni robocze) od momentu złożenia zamówienia.

 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 99,99 zł

 

Booby tape - Taśma do biustu

99,99 złCena
Kolor: czarny

    Powiązane produkty