Kolekcja Horoscope to 12 różnych zestawów opartych na znakach zodiaku. Czerpanie ze źródła emocji, odczuć i pragnień w jednym jasnym celu – wyzwolenia przyjemności. Znak zodiaku – podkreśla kluczowe cechy osobowości. Właściwości kamieni szlachetnych – pomagaj osiągnąć równowagę emocjonalną. Massager – umożliwia lepsze poznanie własnego ciała. Moc zapachów – zmniejsza stres i zwiększa samoocenę.

 

W Zestawie

1. Naszyjnik - przewodnik i katalizator energii

Libido, pasja i pragnienia są formami energii. Każdy znak zodiaku jest przypisany do konkretnego kryształu. po zetknięciu ze skórą powoduje przekazanie energii, rozpowszechnienie jej, wzmacniając nas. Dopasuj klientce do jej znaku zodiaku naszyjnik z kamieniem szlachetnym odpowiadającym właściwościom specyficznym energii, którą emanuje, i pomóż jej zacząć ekscytującą przygodę.

2. Balsam stymulujący - wzmacnia naturalne odczucia

Rozgrzewające, aromatyczne zapachy zostały zainspirowane naturalnymi żywiołami (ogień, woda, ziemia i powietrze) i w zgodzie z astrologicznymi znakami zodiaku. Pełne afrodyzjaków pomagają skoncentrować pomagają skoncentrować się na tym, co naprawde ma znaczenie - na przyjemności!

3. Massager - przekształca każde odczucie w porzyjemność

Dziesięć ustawień wibracji, aby zintensyfikować odczucia! Wibracje umożliwiają przepływ energii seksualnej, aktywują wewnętrzny potencjał, zmieniając emocje i odczucia w przyjemność.

 

Koziorożec - Ziemia

Kamień - Obsydian

Balsam Anyżowy - anyż odpycha negatywne myśli, podnosi napięcie w ciele i świadomość odczuć.

 

Produkt dostępny od ręki. Wysyłka 24h (w dni robocze) od momentu złożenia zamówienia.

Horoscope przyjemności dla zodiakalnego koziorożca

179,99 złCena