Kolekcja Horoscope to 12 różnych zestawów opartych na znakach zodiaku. Czerpanie ze źródła emocji, odczuć i pragnień w jednym jasnym celu – wyzwolenia przyjemności. Znak zodiaku – podkreśla kluczowe cechy osobowości. Właściwości kamieni szlachetnych – pomagaj osiągnąć równowagę emocjonalną. Massager – umożliwia lepsze poznanie własnego ciała. Moc zapachów – zmniejsza stres i zwiększa samoocenę.

 

W Zestawie

1. Naszyjnik - przewodnik i katalizator energii

Libido, pasja i pragnienia są formami energii. Każdy znak zodiaku jest przypisany do konkretnego kryształu. po zetknięciu ze skórą powoduje przekazanie energii, rozpowszechnienie jej, wzmacniając nas. Dopasuj klientce do jej znaku zodiaku naszyjnik z kamieniem szlachetnym odpowiadającym właściwościom specyficznym energii, którą emanuje, i pomóż jej zacząć ekscytującą przygodę.

2. Balsam stymulujący - wzmacnia naturalne odczucia

Rozgrzewające, aromatyczne zapachy zostały zainspirowane naturalnymi żywiołami (ogień, woda, ziemia i powietrze) i w zgodzie z astrologicznymi znakami zodiaku. Pełne afrodyzjaków pomagają skoncentrować pomagają skoncentrować się na tym, co naprawde ma znaczenie - na przyjemności!

3. Massager - przekształca każde odczucie w porzyjemność

Dziesięć ustawień wibracji, aby zintensyfikować odczucia! Wibracje umożliwiają przepływ energii seksualnej, aktywują wewnętrzny potencjał, zmieniając emocje i odczucia w przyjemność.

 

Skorpion - Woda

Kamień - Opal

Balsam z drzewa sandałowego - aromat drzewa sandałowego pomaga sterować emocjami. A kiedy umysł jest spokojny, ciało może się skupić na naturalnych odczuciach.

 

Produkt dostępny od ręki. Wysyłka 24h (w dni robocze) od momentu złożenia zamówienia.

Horoscope przyjemności dla zodiakalnego Skorpiona

179,99 złCena