top of page
Strona produktu: Stores_Product_Widget

Modowy, interesujący i przykuwający uwagę – taki właśnie jest nowy kostium Anya Riva Spot.

 

Dzięki bogatym dodatkom i luksusowemu wykończeniu wygląda jakby dopiero co był prezentowany na catwalku. Klasyczny granat, złote brandowanie i dodatki to ponadczasowy look, któremu nie oprze się żadna kobieta.

 

Dwuczęściowa usztywniana miseczka z fiszbiną z twistem w miseczkach D-G , trzyczęściowa usztywniana miseczka oraz z dodatkowym panelem bocznym w rozmiarach w rozmiarach GG-H.


Nadają piękny kształt biustu przy zachowaniu maksymalnego wsparcie i podtrzymania w fasonie strapless.

 

Skrzydełka obwodu wzmocnione siateczką powermesh oraz plastikowe fiszbiny boczne, zapewniają mocne i komfortowe wsparcie i podtrzymanie oraz doskonałą stabilizację.

 

30mm zapięcie w rozmiarach D-G , 38mm zapięcie w rozmiarach GG-H, to idealne wsparcie i podtrzymanie oraz komfort we wszystkich rozmiarach.

 

14-milimetrowe doczepiane ramiączka dają gwarancję dodatkowego podtrzymania oraz możliwość szybkiej zmiany wyglądu.

 

Twist materiału połączony z głębokim lekko mieniącym się granatem oraz złotym brandowaniem i wstawkami, sprawiają , że jest to model modowy i funkcjonalny jednocześnie.

 

Termin realizacji zostanie potwierdzony do 24h (w dni robocze) od momentu złożenia zamówienia.Okres realizacji zamówienia może wynościć 2 tygodnie.

 

NIE WIESZ JAKI ROZMIAR ZAMÓWIĆ? MAMY ROZWIĄZANIE! UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ, INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ ONLINE W KOMFORCIE TWOJEGO DOMU. WYBIERZ W GÓRNYM MENU WIRTUALNA PRZYMIERZALNIA I POZNAJ SZCZEGÓŁY.

 

JEŚLI NIE WIDZISZ SWOJEGO ROZMIARU TO SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

 

Anya Riva Spot Twist Bandeau- Panache Swim

244,99 złCena
Kolor: navy/vanilla

    Powiązane produkty