top of page

WIRTUALNA PRZYMIERZALNIA

ZAREZERWUJ BEZPŁATNĄ WIRTUALNĄ KONSULTACJĘ

Nie możesz wyjść z domu, a zależy Ci na konsultacji brafittingowej? Mamy rozwiązanie! Umów się na indywidualną konsultację online przez Skype z jedną z naszych doświadczonych brafitterek, które wyposażone w profesjonalną wiedzę dobierają bieliznę według najlepszych brafittingowych praktyk.

Wirtualny brafitting Opinia klientki 1.p

JAK UMÓWIĆ WIZYTĘ?

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji brafittingowej z dowolnego miejsca na świecie!

Wszystko czego potrzebujesz to dowolny komunikator (np. Skype, Messanger lub WhatsApp), kamery

w komputerze lub telefonie oraz miary do szycia. 

* Rezerwacja konsultacji wiąże się z wpłatą zadatku w wysokości 50 zł, który zostanie przeznaczony na poczet częściowej zapłaty za zakupiony towar po odbytej konsultacji. Zadatek nie podlega zwrotowi. Przy ewentualnym zwrocie zakupu, w ramach którego został on odliczony, zwrot zostanie obniżony o zadatek 50 zł. W przypadku braku zakupu po odbytej konsultacji, wpłacony zadatek nie zostanie zwrócony.

Wirtualny brafitting opinia klientki 4.p

JAK PRZEBIEGA WIRTUALNA KONSULTACJA BRAFITTINGOWA?

  1. Wypełnij poniższy formularz rezerwacji wskazując datę i godzinę rejestracji. Skontaktujemy się z Tobą w celu jej potwierdzenia.

  2. W dniu rezerwacji brafitterka zadzwoni pod podaną nazwę konta Skype.

  3. Wirtualna konsultacja brafittingowa zajmuje średnio 30 minut. Abyś w trakcie konsultacji czuła się jak najbardziej komfortowo, upewnij się, że w czasie jej trwania nikt z domowników nie będzie Ciebie niepokoił.

  4. Nasza brafitterka w komforcie Twojego domu dostarczy Tobie najwyższy poziom usługi brafittingowej, spersonalizowany do indywidualnych potrzeb twojego ciała, którym szczyci się nasz malborski salon stacjonarny. Krok po kroku wyjaśni, co masz zrobić i jak dokonać odpowiednich pomiarów.

  5. Twoja brafitterka zarekomenduje fasony biustonoszy dobrane do indywidualnych potrzeb pod kątem Twojego rozmiaru, kształtu, konsystencji i osadzenia biustu, a także Twojego stylu życia.

  6. Po zakończeniu usługi otrzymasz e-mailem spisane rekomendacje bielizny wraz z linkami do wskazanych produktów w sklepie www.stanikowy.pl. Zalecamy zamówienie kilku rekomendowanych przez brafitterkę modeli biustonoszy, aby zwiększyć szanse na znalezienie jak najlepszego dopasowania. To, co nie będzie pasowało będziesz mogła zwrócić w ciągu 14 dni.

  7. Po otrzymaniu przesyłki skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu finalnej konsultacji mającej na celu potwierdzenie dopasowania dostarczonej do Ciebie bielizny.

Wirtualny brafitting opinia klientki 2.p

Umów się na bezpłatną wirtualną konsultację brafittingową, oddaj się w ręce naszych profesjonalnych konsultantek i doświadcz brafittingowej metamorfozy, która podniesie Twój biust i Twoją pewność siebie, bo dobrze dobrany biustonosz jest ważny zarówno dla zdrowia, ale i dla dobrego samopoczucia.

 

W celu rezerwacji konsultacji kliknij poniżej lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numer 518 994 498.

Wirtualny brafitting opinia klientki 3.p

Ważne: Pamiętaj, aby w trakcie konsultacji posiadać miarę krawiecką oraz komputer lub telefon z kamerą, na którym masz założone aktywne konto w programie Skype.

Zasady rezygnacji

Rezerwacja wirtualnej konsultacji brafittingowej wiąże się z wpłatą zadatku w wysokości 50 zł, który zostanie przeznaczony na poczet częściowej zapłaty za zakupiony towar po odbytej konsultacji. Zadatek nie podlega zwrotowi. Przy ewentualnym zwrocie zakupu, w ramach którego został on odliczony, zwrot zostanie obniżony o zadatek 50 zł. W przypadku braku zakupu po odbytej konsultacji, wpłacony zadatek nie zostanie zwrócony.

bottom of page