top of page
Strona produktu: Stores_Product_Widget

Nowoczesny model w klasycznym kolorze , dzięki któremu piersi uzyskają idealnie zaokrąglony kształt.

 

Geometryczna,płaska i elastyczna koronka wykorzystana w górnej części miseczek dostosuje się do  asymetrii piersi, a gładko wykończony pas obwodu biustonosza wygładzi linię pleców. Klientki kochają Bliss za nowoczesny wygląd, wyjątkowy komfort użytkowania i dyskrecję pod dopasowanym ubraniem.

 

Czteroczęściowe miseczki, w dolnej części wykończone stabilnym materiałem, w górnej elastyczną, płaską i geometyryczną koronką, to mocne podtrzymanie, zebranie i uniesienie piersi. Elastyczna koronka dopasuje się nawet przy asymetrii.

 

Skrzydełka obwodu biustonosza z dwuwarstwowej mikrofibry, wykończone bezszwowo zapewniaja stabilne osadzenie wysoko zabudowanych skrzydełek biustonosza w obwodzie ciała ora gwarantują efekt wygładzenia linii pleców.

 

Gumki z włóknami z recyklingu we wszystkich rozmiarach, zapewniają wsparcie i podtrzymanie oraz
komfortowe dopasowanie, przy zachowaniu ekologicznych standardów.

 

W pełni regulowane ramiączka o szerokości 21mm, podszyte pluszem, osadzone bliżej szyi gwarantują finalne i komfortowe dopasowanie bielizny do różnych potrzeb sylwetki.

 

Nowa, specjalne zaprojektowana koronka w geometryczny wzór to nowoczesny wygląd dający jednocześnie rewelacyjne podtrzymanie dla większych biustów.

 

Termin realizacji zostanie potwierdzony do 24h (w dni robocze) od momentu złożenia zamówienia.

 

Okres realizacji zamówienia może wynościć 2 tygodnie.

 

NIE WIESZ JAKI ROZMIAR ZAMÓWIĆ? MAMY ROZWIĄZANIE! UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ, INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ ONLINE W KOMFORCIE TWOJEGO DOMU. WYBIERZ W GÓRNYM MENU WIRTUALNA PRZYMIERZALNIA I POZNAJ SZCZEGÓŁY.

 

JEŚLI NIE WIDZISZ SWOJEGO ROZMIARU TO SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Skład: Poliester 40%, Polamid 29% Elastan 31%

 

 

 

Bliss- Sculptresse

294,99 złCena
Kolor: hazel

    Powiązane produkty