top of page
Strona produktu: Stores_Product_Widget

Bra Tape- to oryginalna taśma do modelowania biustu. Dzięki niej noszenie kreacji z całowicie odkrytymi plecami i jednocześnie bardzo wyciętymi dekoltami stanie się wreszczie możliwe - nawet dla posiadaczek naprawdę dużego biustu.

 

Oklejenie się taśmą jest łatwe - postępując zgodnie z instrukcją dołączoną do pudełka bez problemu można samodzielnie wymodelować dekolt do kreacji, pod które nie ma możliwości założenia biustonosza.

 

Taśma jest wykonana w 90% z bawełny, dzięki czemu jest przyjemna w dotyku i zapewnia skórze możliwość oddychania. Rozciąga się w 170%, pracując podobnie jak ludzka skóra. Hipoalergiczna akrylowa powłoka trzyma stabilnie nawet większy biust.

 

Odporna na wilgoć, łatwa do usunięcia.

 

Skład: 95% bawełna, 5% spandex. Klej: akrylowy

Długość rolki 5 metrów = średnio 5-15 aplikacji

 

PRAKTYCZNE WSKAZÓWKI UŻYTKOWANIA:

 

• Aby zapewnić optymalne działanie kleju taśmy, używaj zawsze na świeżo umytą i odtłuszczoną skórę.
• Dla maksymalnego komfortu, zwłaszcza przy usuwaniu taśmy, używaj osłonek na sutki.

• Jeśli posiadasz szczególnie delikatną skórę, przeprowadź testy wrażliwości przed właściwym noszeniem. Naklej kawałek taśmy i obserwuj reakcję skóry biustu.

• Osłonę taśmy od danego pasma odklejaj stopniowo wraz z postępem aplikacji taśmy, by uniknąć zrolowania się i sklejenia pasma.

• Przed szczególnie ważnymi użyciami przeprowadź próbne oklejenie, by być pewną, że wiesz, jak osiągnąć odpowiedni rezultat. Ewentualnie poproś przyjaciółkę o pomoc w aplikacji taśmy.

• Aby usunąć taśmę, po prostu zacznij ją odklejać. W przypadku dyskomfortu użyj balsamu lub oleju kokosowego, by nawilżyć taśmę i złagodzić działanie kleju.

 

WSKAZÓWKI DLA POSIADACZEK WIĘKSZEGO BIUSTU:

 

• Oklejenie rozpocznij od centralnej części biustu – pierwszą taśmę poprowadź od podstawy biustu przez sutek, co zapewni ci ustabilizowanie piersi i określenie satysfakcjonującego cię poziomu jej uniesienia. Dobrze, by to pasmo zachodziło do okolic barku. Następne pasma prowadź promieniście, poczynając od pasma bazowego, po zewnętrznym obszarze piersi, dbając o odpowiednie zebranie biustu do środka klatki piersiowej, okolice dekoltu zostaw na koniec, by tylko dopracować finalny efekt.

• Używaj krótkich kawałków taśmy, pamiętając, że taśma jest bardzo rozciągliwa. Dla większego biustu odcinki ok. 20 cm będą odpowiednie.

• Pasma taśmy prowadź równolegle, jedno przy drugim, starając się uzyskać ten sam stopień naprężenia kolejnego pasma, by oklejona pierś miała najbardziej gładki kształt.

• Zwróć uwagę, by końcowe odcinki poszczególnych pasm taśmy w górnej części piersi nie zbiegały się wszystkie w jednym miejscu – rozplanuj je stopniowo, by uniknąć niepotrzebnych zgrubień i nakładek. Dobrze, by ostatnie pasmo było na tyle długie, by przykryć cały ten obszar dla maksymalnego efektu wygładzenia.

• Unikaj naklejania taśmy zbyt nisko, w zagłębieniu pod nasadą piersi – przyklejenie do żeber może okazać się bolesne przy noszeniu, a zwiększona potliwość tego obszaru może osłabić działanie kleju. Taśma będzie w zupełności skuteczna, jeśli klejenie zaczniesz już na obszarze samej piersi.

• Pamiętaj jednak, że jedna warstwa taśmy jest w zupełności wystarczająca, by skutecznie ustabilizować i podtrzymać nawet Twój większy biust.

 

Produkt dostępny od ręki. Wysyłka 24h (w dni robocze) od momentu złożenia zamówienia.

 

BRA TAPE - Taśma do biustu

69,99 złCena
Kolor
bottom of page