top of page
Strona produktu: Stores_Product_Widget

Z Bra Tape już żadna kreacja nie będzie wyzwaniem! Twoje piersi będą stabilnie podtrzymane i ładnie wymodelowane, a fragmenty biustonosza nie będą widoczne spod ubrania. Taśmy Bra Tape oznaczają koniec dyktatury biustonosza i swobodę wyboru stylizacji – Ty decydujesz, co chcesz i możesz nosić, niezależnie od rozmiaru Twoich piersi.

 

Nasze taśmy sprawdzają się na każdej wielkości i konsystencji biustu! Są one wystarczająco mocne, żeby podtrzymywać nawet największe piersi i wystarczająco elastyczne, byś mogła w nich swobodnie funkcjonować.

 

W pudełku znajduje się taśma o szerokości 5 cm i długości 5 metrów.

 

Co wyróżnia taśmy Bra Tape?

 

BEZPIECZNEposiadają europejski certyfikat dermatologiczny CE. Dzięki temu masz pewność, że korzystasz z produktu najwyższej jakości, stworzonego z myślś o Twoim komforcie i bezpieczeństwie.


HIPOALERGICZNEspecjalna technologia kleju nie powoduje uczuleń. Przed aplikacją zawsze zalecamy przeprowadzenie testu wrażliwości. Dokładną instrukcję znajdziesz w ulotce.


ODDYCHAJĄCE – wykonane z 95% bawełny, dlatego bez obaw możesz je stosować nawet w upalne dni. Zapewniajś bowiem skórze cyrkulacjś powietrza, co wpływa na komfort użytkowania.


ELASTYCZNE rozciągają się do 170%, działając w zgodzie z ruchami Twojego ciała. Nie ograniczają swobody ruchów ani nie powodują bólu podczas aktywności.


TRWAŁEutrzymują się przez wiele godzin, niezależnie od poziomu aktywności fizycznej. Możesz być pewna, że biust będzie podtrzymywany przez cały czas, kiedy tego potrzebujesz.


BEZBOLESNE PODCZAS USUWANIAz łatwością możesz usunąć taśmę, nie powodując przy tym żadnego dyskomfortu ani podrażnień skóry. Wystarczy, że zastosujesz nasz wegański olejek Bra Tape do usuwania taśm.


NIEUSUWAJĄCE OPALENIZNY – nie musisz martwić się o to, że taśma zetrze piękną opaleniznę. Jeśli zastosujesz się do wytycznych opisanych na ulotce dołączonej do taśm, dotyczących właściwego sposobu aplikacji tasm i ich usuwania, pozostawisz skórę nienaruszoną.


WODOODPORNEnawet w przypadku intensywnego pocenia się, taśma utrzymuje się na swoim miejscu, zapewniając niezawodne podtrzymanie Twojego biustu.


WYDAJNE – każda rolka taśmy Bra Tape zawiera 5 metrów materiału, co pozwala na wiele aplikacji, których ilość  zależy od rozmiaru piersi. Średnio wystarcza ona na kilka do kilkunastu zastosowań.


UNIWERSALNEi co najważniejsze, taśma działa w przypadku każdego rozmiaru biustu. Niezależnie od tego, czy jesteś posiadaczką mniejszych czy większych piersi, możesz cieszyć się korzyściami tapingu biustu i nosić wymarzone kreacje, pewna że wszystko będzie trzymało się na swoim miejscu.

 

Filmy instruktażowe - bezpłatnie dla Ciebie!

 

Kupując taśmę Bra Tape otrzymasz dostęp do filmów instruktażowych, dzięki którym bez probelmu sama wykonasz udaną aplikację.

 

W każdym pudełku naszych taśm znajdziesz kod QR, który otwiera drzwi do świata nieograniczonych możliwości ukształtowania każdej wielkości biustu. To aż 10 filmów instruktażowych, z 4 modelkami o różnej wielkości piersi, które aplikując na sobie taśmy, krok po kroku przeprowadzą Cię przez cały proces tapingu piersi, abyś mogła osiągnąć swój wymarzony efekt uniesienia, podtrzymania i ukształtowania biustu.

 

 

Produkt dostępny od ręki. Wysyłka 24h (w dni robocze) od momentu złożenia zamówienia.

 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 59,00 zł

Bra Tape standard – taśma do biustu szer. 5 cm

59,00 złCena

50% rabatu na drugi produkt

Kolor: cieliste