top of page
Strona produktu: Stores_Product_Widget

Dzięki książce "Brafitting. Lifting piersi bez skalpela", dla żadnej kobiety wybór stanika nie będzie już stanowił większego problemu!

Współczesne kobiety borykają się z niejednym problemem. Może się okazać, że dobór odpowiedniego stroju nie wystarczy, aby dobrze prezentować się podczas ważnych uroczystości. Zresztą, co z wyglądem na co dzień? Czy w zwyczajnym, pospolitym życiu żadna z kobiet nie powinna zaznać trochę piękna i wygody? Autorka książki "Brafitting. Lifting piersi bez skalpela" zdradza, jaki jest sekret schludnego, eleganckiego i uniwersalnego wyglądu. Odpowiedź jest prosta. Dobrze dobrany i odpowiednio skrojony biustonosz!

Jak się okazuje, Polki (ale i kobiety każdej innej narodowości!) pomijają biustonosz w swoim wyborze najczęściej. Kupują zazwyczaj coś przypadkowego, źle dopasowanego i zdecydowanie kierując się ceną, a nie jakością. Autorka stara się jednak przełamać tę tendencję i zwrócić uwagę na to, jak dobrze dobrany biustonosz może odmienić wygląd i samopoczucie.

Książka zawiera szereg porad, w których nawet niedoświadczona i młoda osoba może odnaleźć drogę, którą powinna się kierować. Jeżeli nie mamy dostępu do profesjonalnej brafitterki, lub zwyczajnie wstydzimy się rozebrać przed obcą osobą, poradnik staje się wybawieniem i ostatnią deską ratunku. Każdy rozdział poświęcony jest innemu zagadnieniu, nad którym trzeba się pochylić, aby finalnie móc dokonać po raz pierwszy w pełni przemyślanego zakupu. Okazuje się, że większość Polek nosi zdecydowanie źle dopasowany biustonosz, najczęściej zbyt mały. Wpływa to na obecny wygląd piersi, to, jak w przyszłości będą się prezentowały i może prowadzić do wielu chorób, nie wspominając o zwyczajnym braku jakiejkolwiek wygody. Nadszedł czas, aby przełamać ten schemat.

Autorka podaje dokładne wskazówki na to, gdzie, w jakich miejscach i z jaką dokładnością należy dokonać pomiarów swojego ciała oraz jak wykorzystać to do zakupu. Fotografie zamieszczone w książce pokazują różne kroje biustonoszy i opatrzone są komentarzami na temat tego, który z nich będzie najlepszy w kwestii naszych wymagań. Innego wyboru należy dokonać, jeśli wybieramy się na siłownie lub bieganie, a innego na codzienne użytkowanie. Z początku może wydawać się to skomplikowane, ale z pewnością wytrwała Czytelniczka dotrwa do końca i zachwyci się efektami, które będzie mogła podziwiać na sobie. Autorka stara się przekonać kobiety, że prawdziwe piękno drzemie właśnie w nich i nie potrzebny jest im do tego skalpel i drogie zabiegi.

Izabela Sakutova jest współwłaścicielką "So Chic" oraz prekursorką nowoczesnego brafittingu w Polsce. Wie o biustonoszach absolutnie wszystko i chętnie dzieli się tą wiedzą z Czytelnikami w Internecie oraz w najnowszej książce "Brafitting. Lifting piersi bez skalpela".

 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 39,90 zł

Brafitting. Lifting piersi bez skalpela - Izabela Sakutova

39,90 złCena

    Powiązane produkty