top of page
Strona produktu: Stores_Product_Widget

Naomi jest nowością wśród biustonoszy do karmienia marki Panache. Koronka w duże kwiaty, ekologiczny materiał tencel oraz dekoracyjne gumki zapewniają poczucie ekskluzywności. Świetny modowy biustonosz do karmienia gwarantuje świetne dopasowanie i podtrzymanie.

 

4 częściowa miseczka full cup z ekologiczną, elastyczna koronką, podszyciem z tkaniny tencel, panelem bocznym oraz panelem do karmienia.


Elastyczna górna część miseczki zapewnia dopasowanie do zmieniającego się biustu podczas laktacji. Nowe podszycie w postaci eko tkaniny użyte w dolnej części miseczki oraz w panelu do karmienia zapewnia wsparcie, przepuszczalność powietrza, świeżość, kontroluje zapachy, zapewnia nawilżenie skóry. Wewnętrzny panel do karmienia zapewnia lepszy kontakt skóra do skóry mamy i dziecka.

 

Oparty na kołysce, skrzydełka podszyte siateczka powermesh, 6- stopniowe zapięcie na haftki, szeroki pas obwodu gwarantuje i wygładzenie zapewniając stabilne i komfortowe podtrzymanie aż do miseczki J.

 

Większa ilość haftek zapewnia możliwość regulacji dla zmieniającego się ciała podczas laktacji.

 

Elastyczne błyszczące gumki przy linii dekoltu o szer. 20 mm guma zapewnia dopasowanie miseczki do kształtu biustu podczas laktacji, a szeroka guma w pasie obwodu daje wsparcie i podtrzymanie.

 

Koronka w duże kwiaty połączona jest z dekoracyjnymi gumkami oraz kokardką w centralnej części, co daje wyszukany look dla mam karmiących.

 

Termin realizacji zostanie potwierdzony do 24h (w dni robocze) od momentu złożenia zamówienia.

 

 

Okres realizacji zamówienia może wynosić 2 tygodnie.

 

NIE WIESZ JAKI ROZMIAR ZAMÓWIĆ? MAMY ROZWIĄZANIE! UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ, INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ ONLINE W KOMFORCIE TWOJEGO DOMU. WYBIERZ W GÓRNYM MENU WIRTUALNA PRZYMIERZALNIA I POZNAJ SZCZEGÓŁY.

 

JEŚLI NIE WIDZISZ SWOJEGO ROZMIARU TO SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

 

 

Nomi Nursing - Panache

309,99 złCena
Kolor: black

    Powiązane produkty