top of page
Strona produktu: Stores_Product_Widget

Anya Riva Spot występuje również jako balkonowy kostium jednoczęściowy. Dzięki bogatym dodatkom i luksusowemu wykończeniu wygląda jakby dopiero co był prezentowany na catwalku. Klasyczny granat, złote brandowanie i dodatki to ponadczasowy look, któremu nie oprze się żadna kobieta.

 

Fiszbiny wszyte w trzyczęściową nieusztywnianą miseczkę z podwójnej warstwy tkaniny opartej na kołysce, zaapewniają komfort i maksymalne podtrzymanie biustu aż do miseczki K przy jednoczesnym zachowaniu odczucia lekkośc.

 

Skrzydełka pasa obwodu z siateczką powermesh, zapewniają doskonałe podtrzymanie biustu.

 

30mm zapięcie w miseczkach D-G, 38mm zapięcie w miseczkach GG- K, gwarantuje jeszcze większy komfort użytkowania i podtrzymanie biustu we wszystkich zakresach rozmiarowych.

 

14mm regulowane ramiączka, trwała tkanina, wszyta gumka, oraz akcenty w kolorze złota gwarantują idealne podtrzymanie we wszystkich rozmiarach, wzmocnione ramiączka zapewniają świetne wsparcie i utrzymują swój kształt.

 

Wyszukany kolor, siateczka powermesh, przód biustonosza podzielony tak aby profilować talię, brandowanie i dodatki w kolorze złota- to wszystko zapewnia korzystny wygląd, a pas kontrolujący okolice brzuszne, wysmukla optycznie sylwetkę.

 

Termin realizacji zostanie potwierdzony do 24h (w dni robocze) od momentu złożenia zamówienia.Okres realizacji zamówienia może wynościć 2 tygodnie.

 

NIE WIESZ JAKI ROZMIAR ZAMÓWIĆ? MAMY ROZWIĄZANIE! UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ, INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ ONLINE W KOMFORCIE TWOJEGO DOMU. WYBIERZ W GÓRNYM MENU WIRTUALNA PRZYMIERZALNIA I POZNAJ SZCZEGÓŁY.

 

JEŚLI NIE WIDZISZ SWOJEGO ROZMIARU TO SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

 

 

Anya Riva Spot- Panache Swim

354,99 złCena
Kolor: navy/vanilla

    Powiązane produkty