top of page
Strona produktu: Stores_Product_Widget

To biustonosz full cup zaprojektowany z myślą o uzyskaniu idealnie gładkiej linii pod dopasowanym ubraniem. Dzięki zastosowaniu specjalnej przędzy koronkowa góra miseczki perfekcyjnie przylega dobiustu bez konieczności dodatkowego podszywania jej stabilizującymi gumeczkami. Graficzny wzór zastosowany zarówno w dolnej jak i górnej części miseczki nadaje Serene minimalistycznie wyrafinowanego wyglądu, a jej cechy konstrukcyjne stanowią gwarancję stabilnego podtrzymania, gładkiego wykończenia i perfekcyjnej wygody użytkowania w rozmiarach aż do brytyjskiej miseczki K.


Wartym podkreślenia jest fakt, iż model Serene stworzony został według zasad zrównoważonej produkcji.Ramiączka i gumki w nim zastosowane zawierają̨ przędzę̨ z recyklingu pozyskaną ze źródeł sprzed konsumenckich i akredytowane są certyfikatem Global Recycled Standard .Tu szczególnie cieszy fakt, że użycie przędzy pochodzącej z recyklingu nie obniża jakości ani wydajności produktu, a jest znaczącym krokiem w stronę ochrony naszego środowiska.


Czteroczęściowe, wykończone u góry elastyczną koronką, od dołu wzmocnione stabilną markizetą, gwarantują bardzo dobre podtrzymanie i stabilizację biustu, a płaska i elastyczna koronka zapewnia idealne dopasowanie.


Dwuwarstwowe, szersze skrzydełka obwodu biustonosza, podszyte siateczką powermesh, to stabilne podtrzymanie oraz gładko wykończona linia pleców.

 

15mm guma w pasie obwodu we wszystkich rozmiarach, gwarantuje stabilność i podtrzymanie.

 

W pełni regulowane ramiączka, z możliwością krzyżowego spięcia to idealne, finalne dopasowanie do różnych potrzeb sylwetek, a dzięki krzyżowemu spięciu jeszcze lepsze zebranie biustu.

 

Graficzna, nowoczesna koronka, delikatnie tłoczony wzór i bezszwowy pas obwodu. Minimalistyczna, złota dekoracja na mostku.

 

Minimalistyczny wygląd oraz certyfikat Global Recycled Standard to świadomy, nowoczesny i ekologiczny wybór.

 


Termin realizacji zostanie potwierdzony do 24h (w dni robocze) od momentu złożenia zamówienia.Okres realizacji zamówienia może wynościć 2 tygodnie.


NIE WIESZ JAKI ROZMIAR ZAMÓWIĆ? MAMY ROZWIĄZANIE! UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ, INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ ONLINE W KOMFORCIE TWOJEGO DOMU. WYBIERZ W GÓRNYM MENU WIRTUALNA PRZYMIERZALNIA I POZNAJ SZCZEGÓŁY.


JEŚLI NIE WIDZISZ SWOJEGO ROZMIARU TO SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
 

 

Skład: poliamid 65%, elastan 18%, poliester 17%

 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 279,99 zł

Serene- Panache

279,99 złCena
Kolor: cornflower

    Powiązane produkty